Alfa Global Danışmanlık A.Ş.

  • Hizmet
  • Danışmanlık

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ALFA GLOBAL DANIŞMANLIK A.Ş. hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

ALFA GLOBAL uzun yıllara dayanan deneyime sahip, uzman ekip tarafından 2016 yılında merkezi İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle düşük maliyetli iş çıkarmak ve teşviklerden en verimli şekilde faydalanılmasını sağlamak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ALFA GLOBAL uzman kadrosu ile firmaların Teşvik / Yatırım / Devlet Yardımları eminat konularındaki taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan ALFA GLOBAL faaliyette bulunduğu Teşvik / Yatırım / Devlet Yardımları / Teminat hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ALFA GLOBAL DANIŞMANLIK A.Ş. Mevzuatı yakından takip ederek değişime ayak uydurup değerli firmalarını doğru şekilde yönlendirerek hata yapmalarını önler, geriye dönük yaptırımlara maruz kalmalarına engel olur. Aynı zamanda geliştirdiği yazılım programı ile şeffaf bir duruş sergileyen firmamız evrakın hangi aşamada, ne durumda olduğunu değerli firmalarına açarak bilgiye kolay ulaşımını sağlamaktadır. Bu program sayesinde siz değerli firmalar, yapılan başvuruları onaylanan ya da onaylanmayan şeklinde ayırarak, kurumlardan çıkan hak edişlere bir rapor düzeni oluşturup, teşviklerden ne ölçüde fayda sağladığınızı görebilecek, üst yönetiminize istediği her an sunum yapabileceksiniz. Dolayısıyla iş yükünüz hafifleyecek, kendi branşınız olan konulara daha fazla yoğunlaşabileceksiniz.

  • Address: Üniversite Mah. E5 Yan Yol Civan Sok. Allure Tower Kat:4 D:61 Avcılar/İstanbu
  • Phone: +90 (850) 885 51 16

Subscribe to Amcham