İmadal Turizm İnşaat

  • İnşaat
  • Turizm

İmadal, 2016 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir şirkettir. Şirketin kurucusu kurumsal bankacılık geçmişine sahip, aslen İzmirli olan İmren Nilay TÜFEKCİ’dir.  Şirketin ilk faaliyet alanı İzmir’de yapı-taahhüt işi olmuştur. 2017 yılında İmadal Ticaret hammadde alım satımı ve ithalat-ihracat aracılık hizmetleri vermek üzere faaliyete geçmiştir.

2018 yılının ilk çeyreğinde İmadal Gayrimenkul Yatırım bölümü faaliyete geçmiş ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurtdışında gayrimenkul yatırımlarına başlanmıştır. Bu yatırımlar 2023’e kadar yapacağı faaliyetlerin fizibilite çalışmaları sonucunda gerçekleşmektedir.

Aynı yılın ikinci çeyreğinde Yazılım alanında faaliyet göstermek gerekliliği gelecekteki sürdürülebilirlik açısından belirlenmiş ve genç girişimciler arasından seçilen 2 yazılım geliştirme projesine yatırım desteği sağlanarak İmadal Yazılım bölümü Start-up şeklinde faaliyete geçirilmiştir.

İmadal Ticaret 2018 yılının son yarısında eğlence faaliyet alanını şirket birleşme-devralma yöntemiyle Eskişehir ve Aydın Didim’deki eğlence mekanlarını bünyesine katarak girişimlerine başlamıştır. Bu eğlence ve çok amaçlı tesislerden Eskişehir konumu 2019 Mart, Aydın konumu ise 2019 Mayıs’ta faaliyete geçmiştir.

2020 yılının ikinci çeyreğinde sektörel bazlı gelişmeleri takip ederek otomotiv sektörüne "İmadal Automobile" markasıyla giriş yapmıştır. İmadal Automobile çatısı altında  üst segment araçlar ithal ederek sektöre girmiştir.

İmadal, çağı takip eden, yenilikçi bunun yanında geleneklerine sıkı sıkıya bağlı bir kurum olarak ülkesinin istihdamına ve büyümesine katkı sağlamak için faaliyet alanlarını dışarıdan gelen talepler ve içeriden desteklenen fikirler doğrultusunda geliştirmeye devam edecektir.

  • Address: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent Loft No:201/121, Şişli İstanbul
  • Phone: +90 (212) 965 80 46

Subscribe to Amcham